Bolti eladó – pénztáros

  • Veszprém
  • Teljes Munkaidős
  • 9 hónap ezelőtt
  • Forint 100,000-200,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Közzétéve máj 8 ,2019
  • ikon
    Pozicók száma 5 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

Munka Leírása

Szeretnél egy jó csapatban dolgozni és érdekelne egy

BOLTI ELADÓ-PÉNZTÁROS állás?

Ha igen, akkor biztosan Minket keresel!

Előnyeink:

  • Modern munkakörnyezetben dolgozunk,
  • Nálunk van fejlődési lehetőség,
  • Támogató csapatunk és vezetőink vannak,
  • Rugalmas munkaidő beosztást készítünk Neked,
  • Hosszú távra, éves állásra keresünk, hiszen nekünk sem könnyű mindig egy új munkatársat betanítani.

Milyennek képzelünk Téged?

  • Örülnénk, ha lenne már hasonló munkakörben tapasztalatod,
  • Türelmes vagy és szépen kommunikálsz a vásárlókkal,
  • Igényes vagy magadra és a munkaterületedre.

Ígérjük cserébe,

  • versenyképes bért vihetsz haza, minden hónap 10.-én,
  • hogy nálunk a bulikban sem lesz hiány 🙂
  • választhatsz, hol szeretnél dolgozni Veszprémben, Alsóörsön vagy Balatonfüreden.

Ha egy kicsit is felkeltettük az érdeklődésedet, akkor jelentkezz bátran a + 36 30 179 8299 telefonszámon vagy toborzas.peksegek@gmail.com e-mail címen. Személyesen Veszprémben a Kossuth utca 1 szám alatti irodánkban is szívesen látlak.

Képességek