BIZTONSÁGTECHNIKAI PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 22 ,2022

Professzionális integrált biztonságtechnikai és vagyonvédelmi rendszerek tervezésével, telepítésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

2-3 év biztonságtechnikai rendszer projektvezetői munkatapasztalat
Érvényes vagyonvédelmi rendszert tervező-szerelő igazolvány
Rendszertelepítésben szerzett biztonságtechnikai tapasztalat
Jó szervező- és kommunikációs készség
Komplex problémamegoldó készség
Komplett műszaki kiviteli tervek elkészítésében szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Érvényes tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány (10) vagy hajlandóság ennek megszerzésére fél éven belül
IT ismeretek
Tárgyalóképes angol nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák:

Ügyfelektől beérkező műszaki kérések teljes körű kezelése (tervezés, szervezés, kivitelezés)
Terepszemle, majd abból árajánlatok készítése
Meglévő és leendő projektek kezelése
Hibajavítások, karbantartások szervezése
Projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Megbízóról

Professzionális integrált biztonságtechnikai és vagyonvédelmi rendszerek tervezésével, telepítésével és karbantartásával foglalkozik több mint 30 éve.
Cég értékajánlata, egy olyan megbízható munkahely, ahol a projektvezetők rálátást kapnak a teljes ügyfél-menedzsmentre, a folyamatok egészéért felelnek, és saját csapatukat irányítják a terepmunkálatok folyamán. Személyes támogatást nyújtanak az évtizedes tapasztalattal rendelkező vezetőink és kollégáink a munkakezdés után.

Amit kínálunk:

Stabil, fejlődést támogató munkahely, szakirányú tanfolyamok
Jó hangulatú munkavégzés, modern iroda, baráti munkaviszonyok
Elhivatott, segítőkész és tapasztalt kollégák
Változatos munkakör: irodai tervezői munka, csapatban terep munka, esetenként külföldi munkavégzés
A hatékony munka elvégzéséhez szükséges céges eszközök (telefon, IT eszközök, gépjármű)
Lehetőség a partnerek önálló kezelésére hosszú távon
Versenyképes fizetés
Rugalmas és segítőkész vezetői hozzáállás
Döntéshozatal utáni azonnali munkakezdés

Budapesti iroda – Országos és esetenként Külföldi munkavégzés

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!