Betanított munka Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Gyártás, termelés Marcali   252 megtekintés
Munkaleírás

Somogy megyei partnercégünk részére keresünk munkatársakat.

Feladatok

  • Ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése
  • Motortekercselés; öntvénytisztítás; rácsgyártás; ponthegesztés

Elvárások:

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Csapatban való munkavégzés

Előnyök:

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Kiegészítő juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítás, fejlődési, tanulási lehetőség

Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Heti fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni.

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:

  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád
Cég Leírása
A Humán Centrum Kft. jelenlegi tulajdonosai, vezetői az alapítástól kezdődően irányítják a céget - immár több mint két évtized munkatapasztalattal a hátuk mögött - mely jelenleg is 100%-ban magyar magántulajdonban van. Évente több ezer embert segítünk törvényes, bejelentett munkalehetőséghez.