BESZERZŐ, IMPORT BESZERZŐ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Közzétéve Júl 27 ,2022

Modern, környezettudatos vendéglátóipari csomagolóanyagokkal foglalkozó nagykereskedés megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Környezettudatos szemlélet
Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Legalább középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Csomagolóanyagokhoz köthető munkatapasztalat, vagy ebben a témában szerzett végzettség
Beszerzés vagy import beszerzési tapasztalat
Kreativitás és dinamizmus

Főbb feladatok, munkák

Meglévő termékválasztékunk aktualizálása, a mindenkori piaci igényekhez igazítása
A konkurencia és a piaci viszonyok követése és elemzése
Új termékek, termékvonalak piaci bevezetése
Ökológiailag fenntartható termékvonalunk erősítése
Sajátmárkás termékek fejlesztésben való aktív részvétel
Hazai és külföldi beszállítók, gyártók felkutatása
Import folyamatok koordinálása, rendelés a külföldi gyártóktól, logisztika leszervezése
Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, telephelyeinkkel, a feladatkörben érintett kollégákkal
A termékválasztékunk jövedelmezőségének fejlesztése

Megbízóról

Cégcsoport jelenleg a magyarországi gasztronómia területén több divízióban is meghatározó piaci szereplő, a környezetbarát csomagolóanyagoktól az éttermi szoftverek és alkalmazások fejlesztéséig, széles spektrumon.
Többek között a “Gastron” illetve a “Box Again” márkanevek is a csoporthoz tartoznak.
Ennek a dinamikusan fejlődő cégcsoportnak a csomagolóanyag divíziójához keresünk Beszerző munkatársat.

Amit kínálunk

Versenyképes Kb. nettó: 350-450.000Ft (fix bér és a teljesítményhez kötött havi prémium)
Béren kívüli juttatások (pl.: céges mobiltelefon magáncélú használatra is.)
Új, modern munkaeszközök
Fiatalos munkakörnyezet
Home office napok
Stabil munkáltatói háttér
Változatos, kreatív feladatok
Teljeskörű betanítás

Munkavégzés kizárólag hétköznap!

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Miskolc

A fényképpel és nettó munkabér igénnyel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk “Beszerző Miskolc” tárggyal: