BESZERZŐ (Gépgyártás)

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Közzétéve feb 20 ,2021

Svájci tulajdonban működő, egyedi gépgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Anyagismeret
Gyártási tapasztalat
Rajzolvasási ismeret
Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
Biztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés)
1-3 év tapasztalat
szakirányú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

SAP ismeret

Főbb feladatok, munkák

Megrendelések lebonyolítása, rögzítése a vállalati rendszerben
A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
A gyártáshoz szükséges alapanyag ellátás biztosítása

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés
Utazási költségtérítés
Előrelepési lehetőség

Munkaidő:
8-16:30

Munkavégzés helye

Dévaványa (Békés megye)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!