lllllllllllllllllll05/03/2024

BESZERZÉSI ÉS LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • 2 hónap ezelőtt

Országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások

Legalább középfokú végzettség
Legalább középfokú angol nyelvtudás
2-3 év irodai munkatapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Logisztikai területen szerzett tapasztalat
Bármely vállalatirányítási rendszer ismerete

A következő feladatok várnak Önre

Beszállítókkal történő kapcsolattartás angol nyelven
Szállítmányozási ajánlatok bekérése, fuvarszervezés
Szállítói rendelések rögzítése és követése
Beszerzéssel és szállítmányozással kapcsolatos adminisztráció

Amit kínálunk

Stabil tervezhető, kiszámítható jövőkép
Szakmai kihívás, önmegvalósítás lehetősége
Kulturált, modern irodai környezet
Együttműködő, szakmailag képzett fiatal csapat

Munkavégzés helye

5540 Szarvas, Arborétum utca 2.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading