BEÁGYAZOTT RENDSZERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

  • 1 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória IT, Infromatika
  • ikon
    Közzétéve okt 16 ,2020

Célgép gyártással és elektronikai tervezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakirányú képzettség (pl. villamosmérnök)
C/C# ismeretek
Mikrovezérlő családok ismerete
Kommunikációs protokollok ismerete
Rendszerszemlélet, precizitás
Szakirányú tapasztalat
Egyéb műszaki érdeklődés, gyakorlat

Főbb feladatok, munkák

Berendezések vezérléséhez egyedi beágyazott szoftvereket fejlesztése.
Elektromos tervezés, kivitelezés, nyomon követés és koordinálás ill. dokumentálás.
Berendezések telepítése, beállítása, karbantartása és javítása.
Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

Változatos feladatokból nem lesz hiány.
Így új munkatársunk kiélheti kreativitását.
A munka melletti jó hangulatot a kávé és a jókedvű munkatársak biztosítják.

Budapest, VIII. kerület, pár perc séta a 4-6-os villamos vonalától.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!