AUTÓSZERELŐ

  • 4 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve Júl 15 ,2020

Peugeot – Lada – Ford márkakereskedés és szerviz megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakirányú végzettség
Szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Több márka ismerete

Főbb feladatok, munkák

Olyan szakembereket keresünk, akinek a segítségével megoldjuk a hozzánk forduló ügyfelek gondjait
Fontos, hogy igényes legyél a munkádra, és tisztán dolgozz
Mechanikus autójavítások (olajcsere, adblue tartály csere, fékjavítás, vizsgára felkészítés, stb)
Kerék javítás, szerelés
Diagnosztika

Amit kínálunk

Biztos vállalati háttér 1997 óta
Fizetés megegyezés szerint, versenyképes és bejelentett jövedelemmel
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Vác

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar fényképes szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!