lllllllllllllllllll05/03/2024

Anyagmozgató – rakodó

  • Gyártás, termelés
  • Teljes Munkaidős
  • 2 hónap ezelőtt
  • Szeged

  • ikon
    Salary Forint 200,000-300,000 / Per Hó
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Pozicók száma 10 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő
  • ikon
    Szükséges Végzettség Nem szükséges

Dolgozz az Év Gyára versenyen kategória győztes vállalatánálkiemelkedő fizetésért, akár azonnali kezdéssel! Legyél az üvegfeldolgozással és szigetelőüveg gyártásávalfoglalkozó bővülő csapatunk tagja

ANYAGMOZGATÓ/RAKODÓ pozícióban.

Az alábbi feladatok várnak majd rád:

             Alegyártott üvegtermékek kiszállításra történő előkészítése, összerakása

             Munkakörnyezettisztán tartása

             Kézi ésgépi anyagmozgatás

Amiért megéri nálunk dolgozni:

             Bejelentettmunka átlagon felüli bérezéssel (órabér, műszakpótlék, túlórapótlék)

             Határozatlanszerződés, 8 órás munkarend 2 vagy 3 műszakban

             Munkásszállásbiztosítása

             Családbarátvállalat vagyunk

             Folyamatoselőrelépés, karrier lehetőség,

             Önkéntestúlóra lehetőség, plusz juttatások,

             Bejárástámogatása, céges buszjárat Szegedről

             Moderngyártókörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

             Munkaruhaés védőeszközök biztosítása

Azonnal jelentkezz, ha:

             Jól bíroda fizikai munkát

             Nem okozgondot a 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása

             Pontosanés precízen dolgozol

Előnyt jelent számodra, ha:

             Bkategóriás jogosítványod van

             Komissiózási,rakodási tapasztalattal bírsz

             Targoncavezetőiengedéllyel és rutinnal rendelkezel

További információk:

             Pályakezdőkjelentkezését is várjuk

             Akárazonnali munkába állási lehetőség

             Telefonosbeszélgetés után személyes interjúra kerül sor

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a hr@ceglass.hue-mail címen vagy a honlapon (www.ceglass.hu) keresztül lehet. Továbbiinformációk: +36-70/684-9794

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading