Anyagmozgató/Rakodó – kiemelkedő fizetéssel

  • Teljes Munkaidős
  • 1 hét ezelőtt
  • Forint 200,000-300,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Közzétéve jan 11 ,2021
  • ikon
    Pozicók száma 3 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

Dolgozz velünk kiemelkedő fizetésért, akár azonnali kezdéssel

Legyél az üvegfeldolgozással és szigetelőüveg gyártásával foglalkozó csapatunk tagja

ANYAGMOZGATÓ/RAKODÓ pozícióban.

Az alábbi feladatok várnak majd rád:

• A legyártott üvegtermékek kiszállításra történő előkészítése, összerakása

  Munkakörnyezet tisztán tartása

  Kézi és gépi anyagmozgatás

Előnyt jelent számodra, ha:

• B kategóriás jogosítványod van

• Komissiózási,rakodási tapasztalattal bírsz

• Targoncavezetői engedéllyel és rutinnal rendelkezel

Amiért megéri nálunk dolgozni:

• Bejelentett munka átlagon felüli bérezéssel (órabér, műszakpótlék, túlórapótlék)

• Határozatlan szerződés, 8 órás munkarend két műszakban

• Munkásszállás biztosítása

• Folyamatos előrelépés, karrier lehetőség,

• Önkéntes túlóra lehetőség, plusz juttatások,

• Bejárás támogatása, céges buszjárat Szegedről

• Modern gyártókörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

• Munkaruha és védőeszközök biztosítása

Azonnal jelentkezz, ha:

•Jól bírod a fizikai munkát

• Nem okoz gondot a kétműszakos munkarend vállalása

• Pontosan és precízen dolgozol

További információk:

• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

• Akár azonnali munkába állási lehetőség

• Telefonosbeszélgetés után személyes interjúra kerül sor

 Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a hr@ceglass.hu e-mail címen vagy a honlapon (www.ceglass.hu) keresztül lehet.

Várjuk jelentkezésed, hiszen cégünk a járvány ideje alatt isváltozatlanul/zavartalanul üzemel!