ÁLTALÁNOS MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

  • 4 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve feb 5 ,2021

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályázati feltételek

Legalább középfokú végzettség
Ügyviteli, adminisztrációs területen szerzett gyakorlat
Technikai, műszaki, informatikai érdeklődés, jártasság
MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság

Egyéni készségek:
Jó kommunikációs készség
Jó problémamegoldó készség
Önálló munkavégzés
Pozitív hozzáállás
Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Informatikai végzettség
Műszaki végzettség
Műszaki munkakörben szerzett tapasztalat
Ügyfélforgalmi területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Mobiltelefon flotta előfizetések kezelése, mobilkészülékek beállítása, kiadása, nyilvántartása, selejtezése.
A központi nyomtatóhálózat kezelése, a menedzsment rendszer figyelése, a jelzett hibák elsődleges kezelése.
Sokszorosítási feladatok elvégzése, vágás, tűzés, fűzés, laminálás.
Egyéb beszerzési feladatok ellátása a szakterületével kapcsolatban.

Illetmény és juttatások

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Próbaidő: 4 hónap

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajz,
Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata,
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: “álláspályázat: általános műszaki ügyintéző”

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!