Adminisztratív ügyintéző

  • ikon
    Kategória Adminisztrátor
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve Júl 24 ,2019
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

30 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, fémipari vállalat keres agilis munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

•    beérkező e-levelek, dokumentumok kezelése, iktatása, kimenő levelek postázásának előkészítése;
•    szállítólevelek, számlák, házi pénztár kezelése (helyettesítés képpen),
•    a Társaság irattározási feladatainak ellátása, kezelése

Amit kínálunk

•    megbízható, stabil vállalati háttér
•    nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
•    szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
•    versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk

•    minimum középfokú (érettségi) szakirányú végzettséggel
•    alapvető számítógépes ismeretekkel (World, kiemelten Excel, MS Office programok)
•    ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmóddal
•    kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel
•    kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiséggel rendelkezzen

Előnyt jelenthet

•    német és/vagy angol nyelv ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a penzugy@lemezmegmunkalo.hu  e-mail címre

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!