Adminisztrációs ügyintézőt keresek

  • Budapest
  • Teljes Munkaidős
  • 3 hét ezelőtt
  • Forint 200,000-300,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Adminisztráció, Irodai munka
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Közzétéve jún 23 ,2020
  • ikon
    Pozicók száma 50 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

Azonnali munkakezdéssel, rugalmas munkaidőbe, adminisztrációs munkakörbe keresünk megbízható, munkájára, környezetére igényes munkatársakat Budapest széles környezetéből.

Főbb feladatok:

Új partnerek felkutatásában való résztvétel

Adminisztrációs írásbeli feladatok készítése, személyes egyeztetése, adatok rögzítése, nyilvántartása

Számlázási feladatok, elszámolások  készítése,  befizetési igazolások egyeztetése, nyilvántartása

Számlák, befizetések érkeztetése, dokumentumok rendszerezése.

Az álláshoz tartozó elvárások a következőek:

Középfokú végzettség

Büntetlen előélet

Jó kommunikációs, szervező és meggyőző képesség

Megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés, rugalmasság

Nagy fokú önállóság, gyors hatékony munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Mosolygós, optimista, vidám személyiség.

Amit kínálunk:

Rugalmas, kötetlen munkaidőt

Versenyképes jövedelmet

Azonnali munkakezdést, bejelentett biztos munkahelyet

Fényképes önéletrajzzal a hirdeteseink1611@gmail.com email címre